В Київській територіальній первинній організації №4 Українського товариства сліпих до Дня Незалежності України провели музично-літературну годину «З Україною разом!».
![Пушко Микола Петрович з гітарою](http://ktpo4utos.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/KTPO4UTOS_2023-08_01.jpg)
До Дня Незалежності України членам організації роздали продуктові набори, надані УПЦ «Різдва Христового». Члени організації щиро вдячні УПЦ «Різдва Христового» за постійно надану допомогу у вигляді продуктових наборів. Особливо зараз коли особи з інвалідністю по зору, на жаль, залишаються без уваги з боку державної влади. Низький уклін тим, хто про нас турбується та дбайливо відноситься, розуміючи що сліпота – найтяжча вада здоров‘я людини!